נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • הוצאנו גרסאות חדשות של האפליקציה לאנדרואיד 1.3 וגרסה 4.0.9 לאייפון
צהריים טובים !
20 אוק | 12:04
אורח [ התחבר/י ]
402 מחוברים
5 בחדר השיחה 
247 גברים, 155 נשים
לכתיבת סיפור חדש
ראשי
שתף ב- FB
+1 Google
קוביית מידע
זכויות יוצרים
  • כל תוכן שיועלה על ידי הגולשים לאתר ההכרויות נפגשים הינו באחריות הגולש שהעלה אותו. למען הסר ספק, יש לכבד את כל הדינים החלים על זכויות יוצרים, לרבות ובפרט (אך לא רק) חוק זכויות היוצרים 1911 ולא לעשות שימוש בחומרים של יוצרים אחרים מבלי הסכמתם המפורשת.
  • מצאתם סיפור שאיננו מקורי, הוא מועתק, משוכפל ו/או שחלים עליו זכויות יוצרים ? אנא צרו איתנו קשר ונטפל בכך באופן מיידי !
בזכות העיניים הכחולות של צה"ל
הבוקר ראיתי אריה איראני רובץ על רצפת הרחבה בקיריה בת"א. הוא הובא לכאן ע"י חיילי ה      C.I.A              האמריקאי. במבט אדיש סקר את קהל ההמונים המפוחדים שהקיפו אותו. זבובים התחילו לחוג סביבו ולהתיישב עליו- אך בקור רוח ראוי להערצה גירש אותם בזנבו, כשפניו נותרות שלוות.
הוא היה מרשים  בגודלו.  פיו גילה את שיני הפרא שלו הלבנות שבהקו באור היום, כשפיהק באדישות . עיניו הפתוחות  נראו מאיימות בגודלן.
 
מהמטה הישראלי ללוחמה בטרור, נשלח חייל צעיר. נמסר שהוא מבין בסוג כזה של אריות.
 
בחיוך ציני  ובצעדים בטוחים יצא החייל מתוך הבניין, והתקרב אל האריה המאיים. לרגע  אחד סובב את ראשו,ובחן את האנשים המפוחדים שהקיפו אותו במעגל,מעמיק את חיוכו הלגלגני. רובה העוזי היה תלוי לו על שכמו בגאווה, ומחסנית  הכדורים הייתה בתוכו. פס הדרגה שלו בהק על כתפיו. הוא עמד  זקוף קומה קרוב לצד האריה האיראני,בעל העיניים המאיימות.  לרגע ארוך בחן אותו האריה נטול הבעת רגש, ואז פער את פיו לכדי פיהוק גדול ומשועמם .
 
 החייל קרב אל האריה האזוק ,בחן אותו, ובפתאומיות פתח זוג עיניים כחולות אל מול פני האריה, ועיוות את פיו , משמיע נהמת קול עמוקה. בתגובה פיהק שוב האריה האיראני,והחייל  שב על עקביו.
 
בדו"ח נכתב: "אריות איראנים נרתעים מעיניים כחולות של חיילי צה"ל". על החתום: טר"ש יואביק- מומחה ללוחמה  בטרור האיראני
 
 
 
 
© כל זכויות הכתיבה שמורות
 אין להעתיק או לשכפל את הכתוב
 
 
נכתב על ידי יולי49, אישה בת 69 מחדרה, בתאריך 02/02/2016
(סיפור זה נצפה 2,388 פעמים)
לסיפור זה לא נכתבו תגובות     [ להוספת תגובה ]
סיפורים נוספים של יולי49
23/01/2016