נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • הוצאנו גרסאות חדשות של האפליקציה לאנדרואיד 1.3 וגרסה 4.0.9 לאייפון
לילה טוב !
19 אוק | 01:43
אורח [ התחבר/י ]
185 מחוברים
2 בחדר השיחה 
124 גברים, 61 נשים
לכתיבת סיפור חדש
ראשי
שתף ב- FB
+1 Google
קוביית מידע
זכויות יוצרים
  • כל תוכן שיועלה על ידי הגולשים לאתר ההכרויות נפגשים הינו באחריות הגולש שהעלה אותו. למען הסר ספק, יש לכבד את כל הדינים החלים על זכויות יוצרים, לרבות ובפרט (אך לא רק) חוק זכויות היוצרים 1911 ולא לעשות שימוש בחומרים של יוצרים אחרים מבלי הסכמתם המפורשת.
  • מצאתם סיפור שאיננו מקורי, הוא מועתק, משוכפל ו/או שחלים עליו זכויות יוצרים ? אנא צרו איתנו קשר ונטפל בכך באופן מיידי !
מחלות בגוף האדם לא צצים כך בוקר אחד הן.........
כל אחד מאיתנו עובר משברים בחייו, פיטורין,בן משפחה חולה,מוות של קרוב,גירושין,קשיים כלכליים ועוד. הבעיה היא מתי זה סביר כשמערכת הגוף והמוח יכולים לעבור את המשבר או המשברים להתגבר ומתי לא.

בתוך המוח שלנו יש אר דיסק שמקלית את כל האירועים מאז הילדות. יתכן שאדם פלוני חווה כל כך הרבה טאומות וקשאיים שאין ביכולתו יותר להתגבר. ואז מה קורה? פשוט זה עובר לגוף והוא תוקף אותו,או פתאום פלוני חלה בסרטן מחלת לב או כל מחלה אחרת.

לכן לפני שמטפלים בבעיה של המחלה עצמה יש לפנות למומחה מחלות הנפש ולפסיכולוגים, על מנת לברורר " באר דיסק" של החולה את האירוכים שהוא חווה בחיו על מנת לדעת ולטפל בסימטומים בכורם שהוליד את המחלה,וביחד בשילוב טיפול פסיכולוגי טנליבטי וקונבנסינלי לטפל בחולה, כי אם מטפלים רק במחלה ולא באיתור הגורם למחלה, לא עשינו דבר, והגוף ימשיך להיות מותקף ממה שמשדר לו המוח כי הבעיה היסודת לא נפתרה.
נכתב על ידי I am spiritual perso, גבר בן 57 מבחו"ל, בתאריך 22/06/2016
(סיפור זה נצפה 2,896 פעמים)
לסיפור זה נכתבו 1 תגובות     [ להוספת תגובה ]
16/09/2016
סיפורים נוספים של I am spiritual perso