נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • הוצאנו גרסאות חדשות של האפליקציה לאנדרואיד 1.3 וגרסה 4.0.9 לאייפון
בוקר טוב !
20 אוק | 07:10
אורח [ התחבר/י ]
210 מחוברים
1 בחדר השיחה 
137 גברים, 73 נשים
לכתיבת סיפור חדש
ראשי
שתף ב- FB
+1 Google
קוביית מידע
זכויות יוצרים
  • כל תוכן שיועלה על ידי הגולשים לאתר ההכרויות נפגשים הינו באחריות הגולש שהעלה אותו. למען הסר ספק, יש לכבד את כל הדינים החלים על זכויות יוצרים, לרבות ובפרט (אך לא רק) חוק זכויות היוצרים 1911 ולא לעשות שימוש בחומרים של יוצרים אחרים מבלי הסכמתם המפורשת.
  • מצאתם סיפור שאיננו מקורי, הוא מועתק, משוכפל ו/או שחלים עליו זכויות יוצרים ? אנא צרו איתנו קשר ונטפל בכך באופן מיידי !
פעם היינו מדברים
נגמר הקשר הבן אנושי,וזה אסון.העולם הווירטואלי מבודד אותנו ונותן לנו תחושה שאנו מחוברים ולמעשה אנו מנותקים.אנו מתפארים שיש לנו "אלפי חברים" ברשתות החברתיות. זהו שקר גדול. האם נפגשתם פעם אחת? ברור שלא.זו רק פנטזיה דמיונות וחלומות אין בזה שום אמת. רק התחברות אישית לאנשים באופן פיזי נקראת התחברות.חברים שפוגשים כל יום ומשוחחים איתם,חיי קהילה ועוד. זאת התחברות אמיתית.
פעם הייתי שולח בקשת חברות,ולא תמיד קיבלתי אישור. היום לכל הבקשות שאני שולח,מאושרות.ולמה? כי הצד השני רוצה להתפאר במספר ג של חברים.וזאת למרות שמעולם לא משוחחים ולא מתכתבים ולא יודעים כלום אחד על השני,וזה לא מונע מהם לנפנף "ברשימת החברים המכובדת...עושה לך טוב בובי או בובית? יופי.מעניין כמה זמן הטוב הזה יחזיק מעמד עד שתמצא עוד גירוי שישמח אותתך. אולי מכנס חדש שיתן לך להרגיש טוב יום יומיים וחוזר חלילה.
נכתב על ידי I am spiritual perso, גבר בן 57 מבחו"ל, בתאריך 27/11/2016
(סיפור זה נצפה 3,300 פעמים)
לסיפור זה נכתבו 1 תגובות     [ להוספת תגובה ]
30/11/2016
סיפורים נוספים של I am spiritual perso