נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • הוצאנו גרסאות חדשות של האפליקציה לאנדרואיד 1.3 וגרסה 4.0.9 לאייפון
שלום חבר !
21 אוק | 00:22
אורח [ התחבר/י ]
369 מחוברים
5 בחדר השיחה 
216 גברים, 153 נשים
לכתיבת סיפור חדש
ראשי
שתף ב- FB
+1 Google
קוביית מידע
זכויות יוצרים
  • כל תוכן שיועלה על ידי הגולשים לאתר ההכרויות נפגשים הינו באחריות הגולש שהעלה אותו. למען הסר ספק, יש לכבד את כל הדינים החלים על זכויות יוצרים, לרבות ובפרט (אך לא רק) חוק זכויות היוצרים 1911 ולא לעשות שימוש בחומרים של יוצרים אחרים מבלי הסכמתם המפורשת.
  • מצאתם סיפור שאיננו מקורי, הוא מועתק, משוכפל ו/או שחלים עליו זכויות יוצרים ? אנא צרו איתנו קשר ונטפל בכך באופן מיידי !
מחשבות של לילה גשום

אהבה! זה מה שאני מחפש!! כן כן.  באמת. בטח כמה מכן יאמרו "איזה הומו קטנטן וחמוד" או משהו שמתקרב לכך בסגנון.  אך אני הכי אמיתי שביכולתי ומה שאני רוצה זה להרגיש שוב את התחושה הנפלאה הזאת של ציפייה שתבוא, שתחבק, שתחייך עם לב מלא ברוך ושתצחק מהשטויות הכי שטותיות. "פחחחח" בטח אתן/ם אומרות/ים שם לעצמכם/ן. "סתם עוד אחד שרוצה לזיין!". אז אתם יודעים מה? כן! גם זה נחמד מאוד כשזה קורה. אבל (וזה אבל גדול) רק כשזה קורה מהלב. מכירים את תחושת הריקנות הזאת אחרי סקס ללא רגש שהיה אמור להעניק הנאה ונתן בסופו של דבר רק מחשבות על בדידות? זה נוראי! לכן הזיונים והסקס הפראי/עדין/מטריף/מענג שאני מחפש זה עם האחת אותה אני אוהב, או לפחות זו שארצה לראות את פניה כשאפקח את עיניי בבוקר. ולא רק שארצה לראות את פניה, שגם אחייך אליה ואהיה מאושר שהיא לצידי!!!לפעמים (ואני מנחש שזו נחלתם של גברים בעיקר) להיות "ביחד" זה דבר מעיק. זה גם טוב ומרגש וגורם להמון הנאה ופרפרים בבטן שעושים נעים וזה גם מעיק לפעמים ויוצר תחושות של לחץ/מחנק/אי נוחות. העניינים תלויים ב"חינוך" שבני הזוג נותנים האחד לשני. היו מקרים שהייתי דביק. דביק ומתפנק עד כדי בחילה. אך אם הבחורה זרמה איתי (זה קרה ממש מעט פעמים) נוצרה בעיה כי המעבר לזמן בו היינו יחד בציבור היה חד מידי. כניראה שצריך לחשוף את הצד הילדותי והמתפנק שבי בשלב מאוחר יותר... הייתי מאוד רוצה לספר סיפורים על בנות זוג מעברי (אין הרבה סה"כ שלוש רציניות, אולי בעצם שתיים וחצי) אך איני יודע אם כדאי לי כל כך. אחרי הכול,אני מובך מעצם הרעיון שמישהו שאני מכיר יראה את תמונתי כאן ויקרא את הדברים שרשמתי כאן... אז כיצד ארשום על בנות זוגי מהעבר? אוף. סליחה על המעבר החד...אבל אולי למישהי יש חיבוק? ....המון אושר. מוש. 


(סיפור זה נצפה 895 פעמים)
לסיפור זה נכתבו 4 תגובות     [ להוספת תגובה ]
22/11/2007
22/11/2007
22/11/2007
22/11/2007
סיפורים נוספים של