נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • הוצאנו גרסאות חדשות של האפליקציה לאנדרואיד 1.3 וגרסה 4.0.9 לאייפון
בוקר טוב !
22 אוק | 08:08
אורח [ התחבר/י ]
256 מחוברים
1 בחדר השיחה 
168 גברים, 88 נשים
לכתיבת סיפור חדש
ראשי
שתף ב- FB
+1 Google
קוביית מידע
זכויות יוצרים
  • כל תוכן שיועלה על ידי הגולשים לאתר ההכרויות נפגשים הינו באחריות הגולש שהעלה אותו. למען הסר ספק, יש לכבד את כל הדינים החלים על זכויות יוצרים, לרבות ובפרט (אך לא רק) חוק זכויות היוצרים 1911 ולא לעשות שימוש בחומרים של יוצרים אחרים מבלי הסכמתם המפורשת.
  • מצאתם סיפור שאיננו מקורי, הוא מועתק, משוכפל ו/או שחלים עליו זכויות יוצרים ? אנא צרו איתנו קשר ונטפל בכך באופן מיידי !
האם אין זאת אהבה כנה???
 הוא שוכב לידי.מביט לי בעיניים מלטף את שיערי בידו העדינה נותן לי חיבוק חם רח ונעים.איזה אהבה יש בתוכו... כמה אהבה???.הוא נותן לי נשיקות בידיים אחרי זה???אחת בכל לחי אחת במצח אחת בעף אחת בשפתיים ובסוף... אחת בכל עין שעצמתי כבר מרוב הנשיקות החמות שלו???אני מחבקת אותו חזרה...מלטפת מנשקת???מכל הלב אוהבת אותו ???ויודעת הוא לעולם לא יעזוב אותי תמיד איפה שלא יהיה יהיה שלי???כן אני יודעת שהוא זקוק לי ואוהב אותי אוהב אותי עד אין סוף...אהבה שלו תמימה -אהבה שלו רכה- אהבה שלו מלטפת אותי ???אהבה שלו היא אהבת אמת!הוא מוסר ליד שלי דבר שהוא כל כך אוהב מנשק אותו ואומר לי לפני שינה תשמרי עליו טוב אני אוהב גם אותו???.הוא מאמין שיוכל לשמור על דבר שכל כך יקר לו ???הוא כל כך בוטח בי???כל התקוות שלו כל החלומות שלו תלוים בי ברגע זה??? הוא מוכן שישמור לו על כל זה!האין זאת אהבה טהורה ? אהבה שכולנו מחפשים?הוא תמיד ינסה להגן עליי...לשמור על אהבה שלנו???להיות לצידי אני תמיד יהיה בלבו הכי יקרה הכי יפה והכי אוהבת???יוכל להבטיח לך ולא הרבה אולי אבל :תמיד תוכל לבטוח בי תמיד אוהב אותך לנצח נצחים יהיה שלך ידאג לך ???ולפעמים יכעס אפילו מרוב דאגה ואהבה ...אתה תבין בסוף???תמיד יהיה לך לעזר ???

(סיפור זה נצפה 724 פעמים)
לסיפור זה נכתבו 1 תגובות     [ להוספת תגובה ]
22/11/2007