נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • הוצאנו גרסאות חדשות של האפליקציה לאנדרואיד 1.6 וגרסה 4.3 לאייפון
צהריים טובים !
17 נוב | 17:19
אורח [ התחבר/י ]
564 מחוברים
10 בחדר השיחה 
348 גברים, 216 נשים
לכתיבת סיפור חדש
ראשי
שתף ב- FB
+1 Google
קוביית מידע
זכויות יוצרים
  • כל תוכן שיועלה על ידי הגולשים לאתר ההכרויות נפגשים הינו באחריות הגולש שהעלה אותו. למען הסר ספק, יש לכבד את כל הדינים החלים על זכויות יוצרים, לרבות ובפרט (אך לא רק) חוק זכויות היוצרים 1911 ולא לעשות שימוש בחומרים של יוצרים אחרים מבלי הסכמתם המפורשת.
  • מצאתם סיפור שאיננו מקורי, הוא מועתק, משוכפל ו/או שחלים עליו זכויות יוצרים ? אנא צרו איתנו קשר ונטפל בכך באופן מיידי !
על חוף הים
את ברכב הכחול? אני בא,אמר לה וניתק את השיחה. 
אסף את חפציו וניגש למכוניתה. נקש קלות על החלון והיא פתחה את הדלת יצאה אליו בחיוך רחב. ידעתי שאת יפה אמר לה, אבל לא תיארתי לעצמי עד כמה. בזהירות התקרב אליה, מחבק אותה קלות. הוא נשק על לחיה בנימוס. "אתה כמו דודה" צחקה אליו ונשקה על שפתיו.
נעלה את הרכב נתנה ידו בידה והלכו יחד אל החוף. 
השמש שקעה זה מכבר. קצף הגלים המשיך להערם ולהעלם מהחוף. ראשה היה מונח על חזהו. הוא ליטף את פניה וחיכה שאחרון המתרחצים יעזוב את המקום. 
"מתוקה, אני כל כך רוצה אותך" אמר, וליטף את צווארה. היא פקחה את עיניה והביטה בו בחיוך שובב. שפתיה נצמדו לשפתיו בשקיקה. היא הדפה אותו אל החול והתיישבה עליו. הוא משך מעליה את חולצתה ולעיניו התגלו גבעות שדיה נתמכים בבד שחור. היא משכה מעליה את חזייתה וגבעות שדיה הלבינו בחשכת הלילה. הוא משך אותה אליו. פטמותיה הזדקרו בתוך שפתיו. היא גנחה קלות והתרוממה..
היא פתחה את כפתורי מכנסיו וזקפתו היתמרה אל על. היא מיהרה לחפון את זכרותו בידה ולחשה לו כי היא רק בתחילת הדרך.
שפתיה עטפו את אברו הרוטט ולשונה שיחקה בו כאילו היה סוכריה שמעבירים מצד לצד בחלל הפה. כשגנח והתחנן להיכנס אליה הפסיקה למצוץ וגהרה על חלציו כששדיה נוגעות לא נוגעות בפסגת זכרותו. הוא חישב להתפוצץ  ואז היא התיישבה עליו...תורן תאוותו בין ירכיה והחלה לנוע עליו כספינה המטלטלת על פני הגלים. כפתור תשוקתה מתחכך בגופו הלוהט ואברו הזקור בתוכה מבעיר אותה. 
יחד נעו לקול אוושת הגלים. לפתע רעדו שניהם. נוזלי תשוקתם פרצו ועלו ונתערבבו לקוקטייל עסיסי של תשוקה .
נכתב על ידי דודי, גבר בן 41 ממעלה אדומים, בתאריך 11/09/2017
(סיפור זה נצפה 2,338 פעמים)
לסיפור זה לא נכתבו תגובות     [ להוספת תגובה ]