נפגשים הכרויות בחינם
 • חדש ! לוח מודעות לשותפים לטיולים בארץ ובחו"ל לפרטים לחצו כאן • הוצאנו גרסאות חדשות של האפליקציה לאנדרואיד 1.6 וגרסה 4.3 לאייפון
בוקר טוב !
01 אפר | 11:19
אורח [ התחבר/י ]
320 מחוברים
1 בחדר השיחה 
227 גברים, 93 נשים
לכתיבת סיפור חדש
ראשי
שתף ב- FB
+1 Google
קוביית מידע
זכויות יוצרים
  • כל תוכן שיועלה על ידי הגולשים לאתר ההכרויות נפגשים הינו באחריות הגולש שהעלה אותו. למען הסר ספק, יש לכבד את כל הדינים החלים על זכויות יוצרים, לרבות ובפרט (אך לא רק) חוק זכויות היוצרים 1911 ולא לעשות שימוש בחומרים של יוצרים אחרים מבלי הסכמתם המפורשת.
  • מצאתם סיפור שאיננו מקורי, הוא מועתק, משוכפל ו/או שחלים עליו זכויות יוצרים ? אנא צרו איתנו קשר ונטפל בכך באופן מיידי !
העלאת תמונות לאתר
לאחר שנים רבות ללא כתיבת פוסט, חזרתי עם נושא שמרגיז אותי, והוא התמונות שאתם מעלים.
בעצם העלאת תמונה, אנחנו בעצם "מוכרים" את החיצוניות שלנו כשלב ראשון, ובהמשך נוכל להראות שיש משהו בתוך הקנקן. מה לעשות, אלו החוקים הלא כתובים של המשחק.
*  יש את התמונות, שכשאני רואה אותן, השאלה הראשונה שנשאלת היא: אם זו התמונה הכי מוצלחת שלך, אז..... 
*  יש תמונות שנראות כאילו הגשתם בקשה להתקבל לשב"כ. משקפיים, כובע, מרחק של 100 מטר. אז נכון, לשב"כ אולי התקבלתם, אבל נראה לכם שמישהי תקנה חתול בשק?
*  יש את התמונות שאולי מעלים בכם נוסטלגיה, אבל, הלו.... זו תמונה מלפני 10 שנים. אתם מזמן לא נראים כך. הרי נגלה את זה כבר בפגישה הראשונה, ואז תישאר להמתין לי במגרש החניה (מוקדש לידידי האהוב).
יש את המתחכמים שאני מתה עליהם. "אשלח תמונה בווטסאפ". נראה לך??? לפני שאני רואה אותך אשלח לך את הנייד שלי??? וכנ"ל לגבי הפייסבוק. נראה לכם שאכניס אתכם למקדש הפרטי שלי כשאני בכלל לא מכירה אתכם??? (אתוודא שאני נכנסת לכאלו ששולחים לי את השם שלהם בפייסבוק, ואז מגלה שאני עוד תוספת ל-5000 נשים שכבר שם. איכסססס. לא בבית סיפרי).
*  בקיצור, תהיו שקופים, פתוחים, עכשוויים ושלמים עם עצמכם והיופי/כיעור שלכם. לכל סיר יש מכסה. עדיף לא להתחיל את הקשר עם אי דיוקים, שקרים, עיגולי פינות.
אולי יצאתי שחצנית מהפוסט הזה, אבל אני ממש לא. אני מציאותית, עם רגליים על הקרקע ולצערי עם הרבה ניסיון בפולישטיק הזה.
אז שיהיה לכולנו בהצלחה 
 
נכתב על ידי אביבה ㊙, אישה בת 58 מירושלים, בתאריך 03/09/2018
(סיפור זה נצפה 2,691 פעמים)
לסיפור זה נכתבו 3 תגובות     [ להוספת תגובה ]
24/09/2018
13/10/2018
26/01/2019
סיפורים נוספים של אביבה ㊙